Sledujte nás

Futbal

Nikomu sa nedarí večne

V redakcii reagujeme na aktuálnu formu a ligové trápenie Liverpoolu.

Liverpool - nikomu sa nedarí večne
Foto: SITA/Paul Ellis/Pool Photo via AP

Forma Liverpoolu je aktuálne častým terčom posmešných reakcií. Na The Reds sme sa rozhodli zareagovať aj my, no úplne odlišným spôsobom.

Timo

Nie je to tak dávno, čo som sa rozpísal o zhoršenej ihriskovej dominancii Bayernu. Liverpool bol podobným príkladom. Veď toto, že bol. Dnes je situácia okolo Kloppovcov neľahká sťaby ich titulové šance nahradil tuhý boj o vôbec Ligu majstrov. Nedá sa byť furt najlepší a najhrošie na tom je, keď sa na to zvykne. Lads z Anfieldu boli na úrovni, že aj výhra 1:0 vzbudzovala concerns žecoo tak malo? Prehrali veľa zápasov. OK. Ale čakať, že v dnešnej Premier League môžeš ťahať bez prestávky frajerinu, to nemyslíš vážne, ombre. A hej, skúste vziať na 90% sezóny z City napríklad DeBrujna alebo zo Spurs Sona. By som sa až kukou.

Samo

Virgil van Dijk, Matip, Gomez, Jota, Fabinho, Keita, Thiago a mohol by som pokračovať aj ďalej. Zo zranených hráčov Liverpoolu počas tejto sezóny by ste pokojne vyskladali jedenástku, ktorá by v Premier League stačila na vrchnú polku tabuľky. Ja by som ale problém Liverpoolu otočil – je obdivuhodné, že to The Reds ešte doteraz všetko vykrývali a aktuálne sú v boji o TOP 4. Áno, Henderson síce zahrá zodpovedne celý zápas na poste stopéra, no jeho herný prehľad a zakladanie šancí následne chýba v zálohe. Keď sa k tomu pridá absencia ďalších mien, zaseknutý gólostroj trojice Salah, Mané, Firmino a depka kvôli niekoľkým tesným až neviditeľným rozhodnutiam VAR, výsledok je presne taký, ako vidíme v tabuľke. A reči o tom, že by Klopp mal odísť? Come oooon, Jurgen je to najlepšie, čo sa Liverpoolu mohlo prihodiť.

Stew

V živote to tak býva, že čím si lepší, úspešnejší a v žiare-reflektorovejší, tým viac čaká svet na tvoje potknutie. Smolné domino Liverpoolu jednoznačne spustil chudák Virgil, vyhrážky smrťou, ktoré dostával hneď na to gólman Toffees Pickford sú mimochodom len ďalšou ukážkou úchylky dnešného zmamonizovaného sveta. Ďalšie zranenia a ďalšie zranenia, posmech, že tu máme nový Arsenal. Skúste spokojne spať či trénovať hoc aj vidiecke, nie to svetové mužstvo potom, čo vám navždy odíde vlastná matka a ani sa s ňou nemôžete ísť na rodnú hrudu rozlúčiť. Jurgen je večný srdciar, osobnosť svetového futbalu, džentlmen guľatej hry hier. A ja som si istý, že určite ani v Anglicku ešte nepovedal posledné slovo. Lebo v Liverpoole Nobody ever Walks Alone.

Vyberáme zo zahraničných vyjadrení

„The man lost his mom and has to continue rebuilding a team running on fumes, put aside rivalries and have some empathy instead. A loss is a loss, he didn’t make any excuses here this time and straight up just conceded that the title-defense is over. Kicking someone who is already on the ground is disgraceful. Be a gracious winner instead of being a nasty piece of work!“

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Futbal