Sledujte nás

Anglicko

EPL: Ostrovný futbal sa vracia po dvoch týždňoch

Za dva týždne bez Premier League som sa od nudy naučil hrať papier kameň nožnice chodidlom a uhádnuť výsledky zápasov z kartičky poistenca.

Frank Lampard, Everton
Foto: SITA/Peter Byrne/PA via AP

Za dva týždne bez Premier League som sa od nudy naučil hrať papier kameň nožnice chodidlom a uhádnuť výsledky zápasov z kartičky poistenca. Vitajte znova za lamanč, priatelia… 🙂

Newcastle – Everton

Pípne ti na spoločnom obede alebo v šatni esemeska od polovičky a platíš 5 litrov, hombre, Frank Lampard sa v kresle Toffees podľa všetkého nebude párať ani s posilami à la Dele Alli, Anwar El Ghazi, či Donny van de Beek. Kurz na víťaznú trénerskú premiéru verného čelzistu proti topiacim sa Magpies, ktoré doma v sezóne vyhrali nateraz jediný duel z 11-ich, sa hýbe okolo 2,8, riskujte opatrne. Allan Saint-Maximin trafí zo sto striel 55 medzi žrde. A 15 z nich skončí v sieti. Ak chcete aj Shelveyho, potom 60 a 13. Skúsim 1:2.

Burnley – Manchester United

Fero tvrdí, že jasná dvojka pri 1,6. Po fiasku v pohári sa Portugalci v drese Devils doučili trafiť z tutovíc bránu a zrejmého utopenca ligy dnes na jeho tráve pretlačia už do polčasu. Pravdou tiež ostáva, že kým som včera s Ferom prešiel cez jednosmernú ulicu, obhliadol sa oboma smermi. Dvakrát. Skúsim 0:3.

Mancheter City – Brentford

DeBruynove selfíčka z pláže, Žinčenkov kovid i Mendyho dobrá povesť sú minulosťou, na uzimený drn Etihad Stadium každopádne prichádzajú „Dáni od Londýna“ s papierovými šancami vyhrať jediný duel z 27-ich. Mahrez, Bruyne i Bernardo sú už v trencloch, pri 1,1 ide Pepe „all guns blazing…“ Skúsim 3:1.

Ak by dnes tipy znova nevyšli, mám pre vás satisfakciu. Päťstovka na ruku ak dáte čo znamená v preklade La Manche. A na dnes dopremierligotania, priatelia.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko