Sledujte nás

Tipérska poradňa

Tipérska poradňa: Ostrovný anglický týždeň aj Slovnaft cup, 2. apríl 2024

Vložené 31. kolo Premier League doplní dnes aj ostro sledovaný Slovenský pohár. Tak si poďme niečo natipovať.

Tipérska poradňa, 2. apríl 2024

Od poslednej Tipérskej poradne Mr. Gašpera ubehli dobré dva roky, tak reku skúsim to oživiť. A snáď sa nám aj zazelená. A vítam aj Stewa, lebo že dnešnú poradňu si dáme vo dvojici.

Máme tu krátší pracovný týždeň, ktorý je ale o to viac naplnený kvalitným futbalom, rozumej predovšetkým tým anglickým. Pretože žiadna liga nedokáže dať toľko zábavy človeku, ako dokáže dať len Premier League. Či ako to je… Každopádne vložené 31. kolo dnes dopĺňa aj ostro sledovaný Slovenský pohár a jeho semifinálový súboj. Tak si poďme niečo natipovať.

Lipany – Ružomberok

Treťoligista z Lipian dosiahol postupom do semifinále pohárovej súťaže historický úspech a je len druhým celkom z tretej ligy, ktorému sa takýto kúsok podaril. Na svojom konte majú pritom Lipany skalpy aj tímov z vyšších súťaží, ako napríklad Dolný Kubín, Myjava či prvoligová Skalica.

Rozum a štatistiky hovoria jasne v prospech súpera z Ružomberka, no tipérske srdiečko nemôže odolať kurzu 9,70 na underdoga zo šesť a pol tisícového mestečka. Takže na tiket jednotku pri tomto parádnom kurze. Hrá sa na odvetu, takže v prvom zápase sa môže stať naozaj čokoľvek.

No a premierligové klání už nechávam na majstra slova…

Newcastle – Everton

Čakám, kedy na Everton aj budár spadne, na Newcastle už spadol. V strete smoliarov ligy vsádzam na pruhovaných. Remíza pri kurze štverajúcom sa ku 4 prijateľnejšia ako večera s Tabak.

Nottingham – Fulham

V Nottingamskom lese sa už varí voda na sviňu, ktorú Premier League zožerie a prehra s Chalupármi výrazne naloží pod kotol. Neverím, že to borci z Craven Cottage prehrajú. Skúsme teda X2 pri 1,50.

Bournemouth – Crystal Palace

Solanke je selanka, Čerešničkári doma neprehrajú, ich čierny kôň znova zavesí pod veko. Škoda, že Crystal je po odchode Zahu viditeľne nepozerateľnejší. Každopádne 1X pri slušných 1,30, Solanke ako strelec na tiket pri 2,30.

Burnley – Wolverhampton

Kompany&comp kopú darwinovský survival of the fittest, pár kôl do konca bude každý bod viac ako bitcoin v žobrákovej kešeni. Neprehra Wolves pri 1,60.

West Ham – Tottenham

V šupe kola sa Spurs spamätajú znova po polčase, dnes večer konečne zavesí Maddison (3,00). Neprehra Tottenham, kurz pekných 1,40.

Nech sa darí, pri stávkovaní vždy s rozumom a dočítania pri ďalších tipoch už čoskoro, priatelia!

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Tipérska poradňa