Sledujte nás

Tipérska poradňa

Tipérska poradňa: Repete anglického futbalu a pohárového semifinále, 3. apríl 2024

Anglický týždeň pokračuje a tak aj dnes vám ponúkneme niekoľko tipérskych odporúčaní z našej kuchyne.

Tipérska poradňa, 3. apríl 2024

Anglický týždeň pokračuje a tak aj dnes vám ponúknem niekoľko tipérskych odporúčaní z našej kuchyne. Avšak či si z nich niečo vezmete, je už len na vás.

Najprv však v krátkosti k včerajšku… Nádeje Lipian na pohárový zázrak spľasli skôr, než by ste stihli povedať Odeva, raz darmo, tlak verejnosti, všeobecná pozornosť a mediálny záujem vyústili v obrovskú chybu hneď na začiatku stretnutia. Tá následne zapríčinila výsledok, ktorý koniec koncov aj tak každý tak trochu očakával. Či by to bez tej červenej karty vyzeralo aspoň trochu inak, to sa už bohužiaľ nedozvieme.

Poďme však na to čo je podstatné, a to je dnešný hrací deň. Streda ponúka druhý semifinálový zápas Slovnaft cupu a ďalšiu parádnu nádielku ostrovného futbalu.

Trnava – Podbrezová

Najprv však naspäť ku poháru. Súboj dvoch prvoligistov sľubuje o čosi vyrovnanejší súboj než ten včerajší. Trnava ide do semifinále dobre naladená z ligových súbojov, keď si v posledných troch zápasoch poradila s Dunajskou Stredou, Slovanom a nakoniec aj so Žilinou – ani v jednom zo spomínaných súbojov navyše trnavskí neinkasovali.

Štatistiky sú ale ako bikiny – ukážu veľa, nikdy nie všetko. Tak či onak, dnes očakávam výhru domácich andelov, na ktorých je vypísaný veľmi prijateľný kurz 1,90.

Arsenal – Luton

Po zápase Man City – Arsenal som mal chuť plakať, preto verím, že Kanonieri si dnes budú chcieť napraviť ofenzívne chúťky a trápiaceho sa mestkého rivala od letiska ukážkovo prefackajú. Skúsme preto tip, že Arsenal vyhrá aspoň o dva góly (hcp -1,5) pri kurze nemastných neslaných 1,35.

Man City – Aston Villa

Dnešný kurz na City nemá v podstate žiadnu hodnotu, stačí sa pozrieť na predvádzanú hru Cityzens a všetky eurá vo vašom vrecku sa roztrasú. Skyblues sú príliš profesorskí a opatrní, čím nudia všetkých troch svojich fanúšikov. Haaland je v posledných týždňoch nevýrazný a len potvrdzuje môj názor, že vo veľkých zápasoch je len svojím tieňom a nedokáže ich rozhodnúť. Práve preto dnes dá gól. Ale kurz 1,55 za to absolútne nestojí. Preto radšej skúsim Fodena pri 2,80.

Stávkujte vždy s rozumom a dočítania nabudúce, priatelia.

Reklamy
Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Tipsport registračný bonus 20 Eur pre nových hráčov - 300x300

Viac v Tipérska poradňa