Sledujte nás

Analýzy

REAL MADRID – FC BARCELONA … La Liga

10152853_10202504471147968_1462142809_nŠtatistiky, fakty a porovnávania nechám na stránky väčších, krajších i lepšie platených, malé všimky subjektívnej mysle ovplyvnenej objektívnou skutočnosťou však neraz vedia doplniť, či nabúrať mozaiku nejedného zainteresovaného.

Barcelona po odchode Guardiolu jednoznačne stratila z gľancu, herným i celkovým prejavom oveľa častejšie sklame, kolíše vo výkone a ani Messi už akoby nebol tak úplne čo bol. Blaugranas síce oskalpovali v minulom kole Osasunu /7:0/, dnes však prichádzajú do jamy kráľovského leva na Santiago Bernabeua s úlohou najťažšou – ukradnúť mu najväčšiu kosť. Prehra messiovcom definitívne zlomí pyšnú šiju možných víťazov La Ligy, sedem bodov straty v tabuľke bude v tomto štádiu súťaže už klinických. Treba ale priznať, že AK niekto disponuje šancou zložiť doma Real, je to práve Barcelona.

Biely balet, hravá, žravá, dravá riava futbalového espritu, na domácej pažiti navyše silnejší ako Fidelov tabak vie, že neprehrať bude dnes viac ako vyhrať, a v jeho prospech hrá i onen známy poker “čo chcem môžem, čo nechcem nemusím”. Priložte k plusom Merengues na góly najpažravejšieho futbalistu na planéte, nájdite v obrane Kataláncov jediného borca schopného ho na 90 minút legitímne ustrážiť, potvrďte to historickým pohľadom na 51 výhier Realu k 17-im prehrám proti Barcelone na Santiago Bernabeu, a nebudete sa čudovať, že ako narodený barcelonista prvýkrát v živote vsadím na Madrid.

Pri 2.2 za dvacku. Ronaldo, poď … Ja som práve išiel…

 

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Analýzy