Sledujte nás

Analýzy

PREMIER LEAGUE 2013/2014 … 32. kolo /nedeľa/

150936762_2819511Žiaden strom nerastie až do neba. Po včerajších prezidentských voľbách na Slovensku je jasné, že už ani v srdci Európy nie…

FULHAM – EVERTON

Borci z Craven Cottage to doma na Everton vedia, z 12-ich tu zatiaľ odohraných duelov v Premier League prehrali len dva, zvíťazili v ôsmich, ak vás ale berú štatistiky vážne, nezabudnite, že z posledných 11-ich ligových zápasov sezóny vyhral v súčasnosti posledný Fulham jediný. Nepomohol mu ani dovoz čarovnej Magathovej vakcíny, ak vás napriek všetkému láme skúsiť kurz 5 na Cottagers, tak potom kolónka strelci – Darren Bent. Potom už ozaj nič, o čom by ste písali domov babke z vojny.

Everton a Southampton sú tímy, proti ktorým v tejto sezóne určite nevsádzam. Martinezovci v lige ostrovnej futbalovej veľmože nateraz prehrali iba 5-krát, ich herný display núka precízne nonšalantný futbalový „evrifink“, efektnú i efektívnu kompletku, skúste si spomenúť na sólo Rossa Barkleyho z minulého kola, kedy zľahka zatlel Internet i východne od Ankary. Gerard Deulofeu, Romelu Lukaku, Kevin Mirallas. Futbalový stejk. Rare, please!

Skúsim 1:3 … Lukaku, Mirallas

 

ujjjjjjjjjjjLIVERPOOL – TOTTENHAM

Na drne súpera dokážu Kohúty poriadne najedovať chocholy /29 získaných bodov/, posledné dva zápasy na hrude rivala však prehrali na nulu a na Anfield Road to nejde už vôbec – zo 70-ich ligových duelov tu vyhrali presne šesť. Londýnčania z White Hart Lane strelili v lige nateraz 40 gólov, o osem menej ako dnes domáca dvojica Suarez a Sturridge. NoSh-tSherlock …

Liverpool prehral v tejto sezóne doma na Anfield Road jediný zápas vo všetkých súťažiach, vyhral sedem posledných ligových zápolení a i dnes budú Merseysiders kusaví jak moje tesiláky v kostole pred 40-mi rokmi. Tie v nedeľu nesklamali nikdy.

Skúsim 3:1 … Suarez 2, Sturridge

 

Futbal je ako život, je iba loptou v rukách šance. Neváhajte skúsiť dnes tie svoje a dočítania, amigos !

 

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 300x300

Futbal

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Analýzy