Sledujte nás

Analýzy

MANCHESTER CITY – ASTON VILLA … PREMIER LEAGUE 2013/2014

article-2496314-1936F7C800000578-26_634x453Nič nekončí, pokiaľ si neuvalí tlustá lejdy, vraví jeden z tých škaredších amerikanizmov. Na Etihad Stadium to v najlepšej lige sveta dnes už každopádne a definitívne vyzerá na poslednú dávku merkaptánov a skatolov tučnej tety.

Slabý súper existuje výlučne na jedinom mieste a tým je vaša hlava. FC Liverpool stratil v pondelok v londýnskom Selhurst Parku vedenie 3:0 a po výsledku 3:3 proti domácemu Crystal Palace doslova zmasakroval i teoretické sny o predlho očakávanom titule. „Crystanbul“, podcenenie záverečného prístupu k hre a celkovo i súpera samotného, /pod/vedomé hnanie sa za skóre, a nedocenenie Tonka Pulisa, trénera Crystalu Palace, ktorý kedysi ako obyčajný robotník ani len netušil, čo raz dokáže v Stoke City len potvrdilo, že futbal sa nehrá a hlavne nekončí podľa ľudských prianí. V tom je jeho mystika a večnosť.

Všetko napísané hrá pre City a dnešnú očakávanú výhru občanov z Manchestru nad birminghamskou Aston Villou zrkadlí i „tutovkový“ kurz 1.14. Štatistiky klincujú i predposledné zlomky neistoty – ostatných šesť duelov na Etihad Stadium v Premier League Villans prehrali, v troch posledných fasovali vždy viac ako 4 góly a s jediným víťazstvom za posledných 7 stretnutí v lige pripomína Villa na skrehnutom 14.mieste tabuľky malého Pistoriusa, ktorý si dnes príde do Manchestru akurát tak odklusať povinné kolo. Neistý je i štart Gabriela Agbonlahora skrz jeho zranené koleno, jediná obava Citizens tak ostáva obutá iba v kopačkách torpedoidného, no nateraz formu strativšieho Bentekeho.

Dáme In Play. Výhra City. Bo prekvapení už bolo ozaj dosť.

Ibaže by to tá fat lady ozaj nedala? Heh.

 Dočítania, kamaráti.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas MS v hokeji 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tipsport registračný bonus 30 Eur pre nových hráčov - 300x300

Futbal

SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Analýzy