Sledujte nás

Analýzy

WORLD CUP 2014, 13.jún

eeeVčerajšia stovečka na Brazzu dopadla ako dopadla, pri tvrdšej pálke na favorita si treba každopádne veriť ešte viac ako Cibulková. Pred mikrofónom.

MEXIKO – KAMERUN
V Arena das Dunas v Natale bude sombrérom z Mexika chýbať v úvode ich hlavný „Mariachi“ Javier Hernandez, ktorý nestrelil gól už v 9-ich dueloch a kouč Miguel Herrera ho pošle na drn až keď Eto´o, ktorého okrem staroby trápi už skoro všetko, vyrobí prvý gól. Dvojica sa v histórii stretla iba raz, bolo to v roku 1933, preto sa nebudem vŕtať v predminulom futbalovom čase, ktorému aj tak rozumie len Marcel a Merčiak.

Kamerun je nasrdený ešte z lietadla a smrdí prekvapením len o kus viac ako nevyspytateľný zápas tutovkovou remízou. Pokiaľ samozrejme Giovani dos Santos nekopne inak.

ŠPANIELSKO – HOLANDSKO
Jednoznačne prvá ozajstná americká puma Mundialu 2014 vybehne na pľac v Arena Fonte Nova v Salvadore, napriek ťažkým futbalovým kalibrom by ma ale neprekvapil až prehnane sofistikovaný futbal tímov pripomínajúcich Rážove psy, čo sa odjakživa snažili brániť útokom. Rozhodne Robbenov esprit a slepý odraz od Torresových trenclov.
1:1 s držaním lopty 62:38 pre Iberov. Na mape doprava.

CHILE – AUSTRÁLIA
Doma v Bardejove akurát spadnem do REM keď v Arena Pantanal v Cuiaba začne Čile mlátiť chlapcov od veľkého koralového útesu. A kým i kurz 10 na opačnonožcov spadne ráno do histórie, vy máte zarobené na ďalšie pyžamko. Tých vraj nikdy nie je dosť.

 

Dostávkovania zajtra, amigos.

Reklamy
Stávka bez rizika za 50 € vo Fortune na parlamentné voľby - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Futbal

Stávka bez rizika za 50 € vo Fortune na parlamentné voľby - 300x300

Viac v Analýzy