Sledujte nás

Analýzy

WORLD CUP 2014, 17.jún

811044782_ID7760870_hazard_120813_H3W4WX_0Pokiaľ som si myslel, že najtvrdšiu „bostonskú mlátičku“ predvádzali ešte nedávno Pulisovi Stoke City, tak potom som nevidel Honduras. Verte, že francúzsky masér ešte doteraz ani neraňajkoval.

BELGICKO – ALŽÍRSKO

Kurz na to, že čierny kôň turnaja z Belgicka bude majstrom sveta sa od začiatku Mundialu 2014 hýbe okolo 25, dnes sú wilmotsovci konečne po 12-ich rokoch späť na svetovom fóre a na Estadio Mineirao v Belo Horizonte pripravení poskladať po slušnej poľovačke alžírske Púštne líšky pekne jednu vedľa tretej. Čeľaď Mirallas – Lukaku – Hazard.

BRAZÍLIA – MEXIKO

Jasné, jasné, pena to naposledy nebola, Fred je ale katolík, a čo to vymodliť musel. Už keď teda celý čas na pažiti iba lapal duchov. Dnes drží palce Brazílii iba ona sama sebe si, „všichni jsou totiž už v Mexiku“. I my budeme vo Fortaleze na strane sombrérov. Otázkou ostáva, v ktorej minúte nám ich odstrelí Neymar. Pravý horný vinkel. 23.minúta.

RUSKO – JUŽNÁ KÓREA

V Kórei je každý spánok premrhaný čas, vy ale pred popolnočnou šoukou v Arena Pantanal v Cuiaba spokojne uprednostnite šlofíka. Volal Capello. Jemu predtým Putin. Vraj tutovka.

Dočítania, amigos.

 

Reklamy
SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Fortuna Stávka bez rizika za 30 € vstupný bonus 300x300

Futbal

SYNOT TIP vstupný bonus stávka bez rizika - 300x300

Viac v Analýzy