Niektoré tímy na Mundiale 2014 už uhynuli na vlastné očakávania, tých, ktorým to stále hrozí, je momentálne ešte zopár. A je úplne jasné, o kom je reč na prvom mieste.
BRAZÍLIA – ČILE
Domáce čokoládky za milióny zatiaľ jednoznačne neumierajú na futbalovú genialitu, na svetovom fóre a doma sa od nich pod Redentorom akiste čakalo viac. Scolariho slová vyhrať alebo zomrieť skrývajú však veľkú brazílsku pravdu, za ktorou sa môže skrývať čokoľvek. Hej, bič začína plieskať na čílskej hranici, či už máte na mysli tú geografickú alebo tú šľahanú ohňom. Hoci Selecao doma proti Čile roky neprehralo, jeho doterajšie výkony na sebavedomú La Roju určite stačiť nebudú.
Favorit nosí domáce dresy, kurz cez 6 ale velí risk manažmentu jasný red hot Čile peppers.
KOLUMBIA – URUGUAY
S Falcaom či bez Falcaa, tri duely, tri výhry, futbalová magnetka a jasný víťaz skupiny C. Akože Colombia. Uvidíme, čo dokáže čierna puma turnaja v ťažkom dvojboji s raneným Uruguayom, osud však akoby sám velil remízu a po nej kopy pána Penaltyho. Prichystajte silného turka a dvihnite ruku, ktorí prajete postup Uruguajcom.
A filozoficky na záverečný okraj. Vzali by ste Suarezove peniaze spolu ale s jeho súčasnou „slávou“?
Dočítania, amigos.


Ostatné športy
Jane Fonda, kráľovná aerobiku

Bojové športy
VIDEO: Poirier ukončil McGregora v druhom kole
Futbal
-
Anglicko
/ 6 dní dozaduEPL: Titul si nezasluhuješ, titul vyhrávaš
Titul si nezasluhuješ, titul vyhrávaš. V prípade Arsenalu platí aj aj. Aj keď to...
Od Stew Bee -
Futbal
/ 6 dní dozaduTri vety po troch pivách: Slovan Bratislava – Bazilej (2:3)
Z dva k nule na dva ku dvom a napokon ide dole Chovan a Slovan vypadol po penaltách....
Od Samuel Biroš -
Futbal
/ 1 týždeň dozaduDvaja Spoza piva: Liga majstrov, 14. marec 2023
Úvodník dnešného Spoza piva by som si dovolil začať myšlienkou, že aj ten náš...
Od Peter Petrič