Anglicko

ARSENAL – LIVERPOOL … Post Coitum

Pokiaľ nemáte radi Škrteľa, tak potom včera na Emirates stačilo vidieť znova oštinohu Toureho, aby ste pochopili, že Slovák je ozaj superhviezda.

SIMON MIGNOLET

Za 8 minút schytať 3 kusy a to ešte do polčasu, pokiaľ poviete „bida“, tak potom ani nie. Mimolet držal Liverpoor nad hladinou, za stavu 0:0 chytil 2 čisté šance Santi Cazorlu a Aarona Ramseyho.

EMRE CAN

Jednooký kráľ v obrane nevidomých komikov.

KOLO TOURE

Tri superhrubice za 9 minút hneď v úvode, keď ma postavíte v 50-ke za miestne TJ  Lesy Zborov, zakopem v obrane to, čo on. Bez tréningu a jedného menisku.

MAMADOU SAKHO

Ďalší borec, ktorý na černošské gény nevie ani bežať. Preciral som zrenice. Tesla. Technicky slabší.

JORDAN HENDERSON

Kua, hral??

JOE ALLEN

Sám doma 6.

LUCAS LEIVA

Prvý štart po 2 mesiacoch, v 2.polčase uvoľnil trochu ručnú brzdu, nikdy ale nepochopím, čo robí v Liverpoole.

ALBERTO MORENO

Pri úvodnom Bellerinovom  góle pácha kabinetný priestorový alibizmus, psychicky slabý Easter bunny, v podpore útoku nulinger.

LAZAR MARKOVIC

Na futbal primadona, na anglický ani to.

PHILIPPE COUTINHO

Sám vojak v poli Gunners.

RAHEEM STERLING

Vyrobil penaltu, pohybovo nesklamal, prečo neskúsil sklz pri Markovicovej lopte do prázdnej nepochopila ani replay.