Sledujte nás

Anglicko

PREMIER LEAGUE 2015/2016 … 3.kolo /sobota/

Pokiaľ ho dovtedy niekto/niečo nezabije, orol nezomrie na starobu. Tisícka proti vašej dvacke, že neviete ako…

CRYSTAL PALACE – ASTON VILLA

Domáce Orly favorizuje v londýnskom Selhurst Parku kurz 1.88, po prehre proti Arsenalu je ďalšia nulabodovka pardewovcov pri súčasnej kvalite a na domácom drne dosť nepravdepodobná. To ale bola aj výhra Žiliny pri 0:2 a kurze 200 na jej výhru proti béčkovému Bilbau.

Náhoda je prefektný dirigent, Bolasie a Zaha darujú birminghamskej Ville maximálne bod.

NORWICH – STOKE

Pre Kanáre z Norwichu stopercentne platí, že kvalitné topánky kúpite i v malých veľkostiach, žlťáskovia z východného pobrežia Albionu tešia modernou, dynamikou, i ľahkosťou. Stoke je po Hughsovom tranzite herne už tiež ďaleko od železného bagra, zaťatých pästí a vysunutých sánok, kurzy 2.4 versus 3.3 veštia vyrovnaný boj. Ak v takom dueli tipnete remízu, ste vždy najmenej ďaleko od pravdy.

MAN UNITED – NEWCASTLE

Ťažko uhádnuť, na čom fičal 21-ročný holandský zázrak za 31 miliónov v utorok na starom Trafforde proti Brugám, futbalová óda na manchesterskú radosť začína v Divadle snov každopádne z Adur, akože Ajajáj, pán Depaj, Memphis Magic, ty si naj! Domáci červený favorit pri 1.4.

Horšie ako naposledy proti Swansea Newcastle hrať nechce, nemôže a nevie, 9.8 na víťazstvo Strák je výsostne pre tých, čo neveria že prekvapenie je začiatkom pochopenia. United neprehrá, LAY /nevýhra/ Newcastle.

Ak máte kamoša ornitológa, v lepšom prípade orológa, kontaktujte. Ak nemáte, pošlite tú desinu, dozviete sa.

Sobotku, amigos.

Reklamy
SYNOT TIP navýšený vstupný bonus stávka bez rizika - 950x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko