Sledujte nás

Tipérska poradňa

Tipérska poradňa: Liga majstrov, 1. december 2020

Pri ďalšom kole futbalovej Ligy majstrov nechýba ani náš tipérsky pohľad na najzaujímavejšie zápasy večera.

Diogo Jota gól Liverpool

Začiatkom posledného mesiaca v kalendári prichádza aj ďalšie kolo futbalovej Ligy majstrov. Pozdravujem kolektív.

Lokomotiv Moskva – RB Salzburg

Slaní z hradu prídu do Putinlandu s klasickým scenárom, kedy ich mladý a dravý káder chce za každú cenu vytrápiť a eventuálne aj uchmatnúť voľajakô bodík. Dnes to môže pokojne vyjsť. Moskovským chýba polovica hviezdneho tímu, zatiaľ čo Dominik Szoboszlai si do piateho kola LM nesie hetrik z víkendu. Na hostí podľa stávkovej kancelárie Fortuna prekvapivo len 1,64Remízka so 4,3 sa mi zdá výhodnejšia, veď viete, ako to v Rusku chodí.

Atlético Madrid – Bayern Mníchov

Bavori si počas štyroch kôl vybavili istý postup z prvého miesta a zvyšok skupinovej fázy môžu dohrať aj takpovediac s prstom v nose. Mníchovčania však tento štýl nepreferujú. Do Madridu ale necestovali opory ako Neuer, Lewandowski či Goretzka, pričom zápas vynechá aj Kimmich či Davies. Na druhej strane, Atlético potrebuje body ako soľ a preto sa dnes na Wanda Metropolitano črtá zaujímavý match. 2,09 na domácich3,79 na remízu (pokiaľ až príliš veríte Nemcom).

FC Porto – Manchester City

Ako musel Pepe klesnúť, keď na neho v Lige mistřu vypísali proti Portu kurz 1,60? Klub z Eastlands ide do Portugalska s už istým postupom, pričom práve tento faktor môže odrádzať od krúžkovania dvojky. Napriek tomu ale verím, že Citizens dokážu získať tri body.

Liverpool – Ajax

Liverpool chce spečatiť postup zo skupiny, k čomu potrebuje dnešné tri body. Obrana im síce vypadáva, no ofenzívna sila ostáva nemenná a preto dnes opäť na výhru The Reds (1,77) a možno aj na gól(y) Jotu. BTW – 1,77 na LFC je dnes KURZ VEČERA, my friends.

Tipy z voleja

BMG – Inter: 3,5 g. plus alebo X
Marseille – Olympiakos: 1
Atalanta – Midtjylland: Hendikep 0:2

So stávkovaním, chodením po zľadovenom teréne a tlačením vlastných peňazí vždy opatrne. Držte sa, kolektív.

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Tipérska poradňa