Sledujte nás

Anglicko

EPL: Straky poslali galaxiu tipérov rovno do záložne

Mudryk vraj konečne strelil prvý oficiálny gól za Chelsea. Na tréningu. Ale z ofsajdu. Vitaj znova za lamanč, kamarát.

Premier League 2023 / 2024 - 4. kolo

Mudryk vraj konečne strelil prvý oficiálny gól za Chelsea. Na tréningu. Ale z ofsajdu. Vitaj znova za lamanč, kamarát.

Chelsea – Nottingham

Hneď na úvod vďaka Patrikovi za upozornenie, že Havertz už nekope za Blues, kto ale sleduje artetovcov od začiatku sezóny vie, že je to chlapcovi vlastne úplne jedno. Sterling pri nádhernom góle z pravého krídla v ostanom kole ukázal, čo ho Pepe naučil, dnes euro nato, že Lesníkom čo nejedia šunku šupne borec s jamajskou krvou ďalší. Nottingham má na tikete iba Romana.

Man City – Fulham

Skyblues pri držaní lopty 83% viedli na Sheffielde už do polčasu na strely na bránu 0:12. Aj bez Fodena a De Bruyna. A samozrejme už klasicky schytali po prvej strele na bránu. Fulham ide pecky, na Eastlands by som s tutovkami neriskoval. Aj keď Shearer vraví, že modrí dnes urvú vagón. Či myslel dzurindovcov?

Brighton – Newcastle

Výstavnú raketu kola, pri ktorej aj diabetik vymení inzulín za orosené, tipuje 57% expertov na remízu. Po tragédii proti Liverpoolu, kedy Straky poslali galaxiu tipérov rovno do záložne, je ťažko uveriť, že napriek ohromnej sile Čajok prehrajú druhýkrát po sebe.

Arsenal – Man United

Šermovačka na Temži pri trochu prekvapivých 1,8 versus 4,2 velí euro na Onanu. Ibaže by som o tom Havertzovi znova kecal.

S pozdravom netlač susede francúzák cez gamby ani keď sa staneš majstrom sveta sa s tebou lúčim a po repre pauze znova dopremierligotania, kamarát.

Reklamy
Fortuna Stávka bez rizika za 70 € vstupný bonus počas EURO 2024 - 750x100
Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Anglicko