aug 9, 2 mesiace ago

Premier League sa vracia na trávniky

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/08/Premier-League.jpgPremier League sa vracia na trávniky

Viete, prečo sa v Anglicku kope najlepšia futbalová liga na svete? Nie sú tu malé kluby. Sú iba veľké a ešte väčšie…

Dámy a páni, po takmer 3-mesačnom premierligovom celibáte prichádza konečne a znova ten moment, kedy vás už nemusí až tak tankovať práca, zabudnutý Prostenal, prasknutý radiátor, či čipkovaný partner v spálni. Prichádza športový ekrazit napätia, zelená pastva noblesy, neskonalý súboj umu, šťasteny, náhody, grácie, ilúzie, radosti i urvaných nervov. Vitajte v kráľovskom Albione, priatelia, vitajte na štarte nového ročníka Premier League!

Ročník 2018/2019 je od r.1992 dvadsiatou siedmou sezónou najvyššej futbalovej ligy na ostrovoch a potrvá od 10.augusta 2018 do 12. mája 2019. Anglickú futbalovú šľachtu opustili v minulej sezóne West Bromwich Albion, Swansea City a Stoke City, náhradu si v tej súčasnej vychutnáme v radoch Wolverhampton Wanderers, Cardiff City a Fulhamu. Jou, že hurrá starrá dobrrá Craven Cottage!

Podobne ako predošlý ročník PL z tunajšej pisárskej dielne bude aj tento o krátkych všimkách, ešte kratších analýzach, možných /ne/možnostiach, nízkej čítanosti a hlavne o nejakých tých mimózach pri tipoch a stávkovaní. Ak veríte v zaručených nostradamov, treba pamätať, že nič nebude ako je, nič nebolo ako bude, že s peniazmi nie je tak dobre ako bez nich zle, preto to tu berte hlavne vždy s humorom, radšej za menej a ólwejz ízy. Ak zároveň potrebujete vstupný vklad, dobré bude zrušiť čapák v hospode, škrtnúť červené Marlborky a nepúšťať polovičku do mesta. 

Nuž, obháji ťukesový Manchester City titul futbalového kráľa ostrovov? Presadí sa na Etihad Stadium herne dosť mäkký Mahrez? Prežije Mourinho na lavičke United najbližšie Vianoce? Prepíše Emery Emirates na Emerytes? Predá Karius surf a chytí konečne v bráne červených aspoň sennú nádchu? Zastaví Neil Warnock po každej výhre a podľa starého  zvyku svoje auto na každom semafore, a to aj na zelenú? 

Vážení priatelia, kolotoč najneskutočnejších príbehov, osudov, strastí, víťazstiev a prehier v jednom práve naberá svoje momentum. A vy ste nemohli urobiť nič lepšie, ako nasadnúť.

Dočítania čoskoro, amigos!

Stew Bee

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "Premier League sa vracia na trávniky" cez

More in Anglicko
10:36, 2 týždne ago

EPL: Stračia polievka ako hlavné menu

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ôsme dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROsport.sk S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať …

Read   Comments are off
14:05, 3 týždne ago

EPL: Dekoratívna šupa víkendu

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka siedme dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROsport.sk S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písa…

Read   Comments are off
13:29, 4 týždne ago

EPL: Kvalitný fodbálek na Ostrovoch

Červená je dobrá na Ferrari, zlá na hemoroide a najhoršia na liverpoolskom drese. V poslednom čase a z pohľadu súpera stopro. Vitajte v 6.kole ligy líg, priatelia. O plugine Najnovšie príspevky Stew Bee Blogger vo BROsport.sk S diagnózou akútnej nesc…

Read   Comments are off