aug 9, 4 mesiace ago

Premier League sa vracia na trávniky

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2018/08/Premier-League.jpgPremier League sa vracia na trávniky

Viete, prečo sa v Anglicku kope najlepšia futbalová liga na svete? Nie sú tu malé kluby. Sú iba veľké a ešte väčšie…

Dámy a páni, po takmer 3-mesačnom premierligovom celibáte prichádza konečne a znova ten moment, kedy vás už nemusí až tak tankovať práca, zabudnutý Prostenal, prasknutý radiátor, či čipkovaný partner v spálni. Prichádza športový ekrazit napätia, zelená pastva noblesy, neskonalý súboj umu, šťasteny, náhody, grácie, ilúzie, radosti i urvaných nervov. Vitajte v kráľovskom Albione, priatelia, vitajte na štarte nového ročníka Premier League!

Ročník 2018/2019 je od r.1992 dvadsiatou siedmou sezónou najvyššej futbalovej ligy na ostrovoch a potrvá od 10.augusta 2018 do 12. mája 2019. Anglickú futbalovú šľachtu opustili v minulej sezóne West Bromwich Albion, Swansea City a Stoke City, náhradu si v tej súčasnej vychutnáme v radoch Wolverhampton Wanderers, Cardiff City a Fulhamu. Jou, že hurrá starrá dobrrá Craven Cottage!

Podobne ako predošlý ročník PL z tunajšej pisárskej dielne bude aj tento o krátkych všimkách, ešte kratších analýzach, možných /ne/možnostiach, nízkej čítanosti a hlavne o nejakých tých mimózach pri tipoch a stávkovaní. Ak veríte v zaručených nostradamov, treba pamätať, že nič nebude ako je, nič nebolo ako bude, že s peniazmi nie je tak dobre ako bez nich zle, preto to tu berte hlavne vždy s humorom, radšej za menej a ólwejz ízy. Ak zároveň potrebujete vstupný vklad, dobré bude zrušiť čapák v hospode, škrtnúť červené Marlborky a nepúšťať polovičku do mesta. 

Nuž, obháji ťukesový Manchester City titul futbalového kráľa ostrovov? Presadí sa na Etihad Stadium herne dosť mäkký Mahrez? Prežije Mourinho na lavičke United najbližšie Vianoce? Prepíše Emery Emirates na Emerytes? Predá Karius surf a chytí konečne v bráne červených aspoň sennú nádchu? Zastaví Neil Warnock po každej výhre a podľa starého  zvyku svoje auto na každom semafore, a to aj na zelenú? 

Vážení priatelia, kolotoč najneskutočnejších príbehov, osudov, strastí, víťazstiev a prehier v jednom práve naberá svoje momentum. A vy ste nemohli urobiť nič lepšie, ako nasadnúť.

Dočítania čoskoro, amigos!

Stew Bee

Stew Bee

Blogger vo BROsport.sk
S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.
Stew Bee

Najnovšie články od Stew Bee (zobraziť všetky)

Stew Bee

Stew Bee

S diagnózou akútnej neschopnosti vidieť veci jednoducho budete ťažko písať vždy to, čo, a hlavne ako by chcel pospolitý ľud čítať, keď ale dáte dokopy odviazané podvedomie, excesívnu metaforu a bizarnú iróniu, doktor vám na to poľahky vystaví papier. BROsport je každopádne pecka. Megapecka.

Zdieľať "Premier League sa vracia na trávniky" cez

More in Anglicko
22:32, 9 hodín ago

EPL: Josého „make or break“

Najlepšia frajerka futbalistu je vraj tá, čo premení každý faul na gól. Impossible is nothing, vitajte znova raz za kanálom, priatelia! MAN CITY – EVERTON Lendlovi nikdy nechutila tráva v londýnskom Wimbledone a po poslednej sobote je jasné, že Guard…

Read   Comments are off
16:18, 1 týždeň ago

EPL: Futbalový náhrdelník plný perál

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… ARSENAL – HUDDERSFIELD Vybublaný Guendouzi je po divokej párty s Ozilom, Lacazettom, Aubameyangom a spol vraj späť na nohách, veď inhal…

Read   Comments are off
18:52, 2 týždne ago

EPL: Stratí United doma Sny?

Mágia jej guľatého veličenstva v kráľovstve Albionu núka ďalšie dejstvo drámy svojho divadla, lístočky, priatelia… WATFORD – MAN CITY Pepeho mlynček na mäso má na decembrovej pažiti Watfordu zomlieť miestne Hornets v 4.2 papierových zápasoch z piatic…

Read   Comments are off