Sledujte nás

Ženský kútik

Ako si zo mňa váha vystrelila, časť druhá

Piatok večer, pozerám telku. Je niečo po 22. hodine, keď mi na messengeri pinkne správa.

Ako si zo mňa váha vystrelila, časť druhá

Tentokrát nie zo mňa, ale z mojej kamarátky. Presne z tej, ku ktorej som letela na kontrolné váženie, keď mi moja váha pred časom ukázala 12 kg viac a ona sa mi s vydeseným výrazom v tvári pratala z cesty. Hodila mi váhu a už jej nebolo.

Piatok večer, pozerám telku. Je niečo po 22. hodine, keď mi na messengeri pinkne správa. Fotografia nôh na osobnej váhe s číslom takmer 170. 

„Teraz som sa vážila“, píše Mari. No najprv som ju obvinila, že si zo mňa chce vystreliť a že stiahla fotku z netu, keďže viem veľmi dobre, že váži len niečo nad 70 kg. Poslala mi však dôkaz, že je to skutočne jej prístroj a jej nohy. Tak som jej hneď navrhla, nech váhu hodí do popolnice a po 16 rokoch si kúpi novú. Lebo ukázať váhu o 100 kg viac, to už by bolo príliš aj na premotivovanú baterku.

Bolo to celé divné. Je fakt, že teraz chodieva na gastro, pretože má tráviace ťažkosti. Nemôže nič jesť, zo všetkého je jej zle všelijakými možnými spôsobmi. Občas jej telo zväčší objem po požití štipky laktózy do absurdného tvaru. Ale toto bolo cez. Absurdné, nelogické, až som sa štipla, či už náhodou nie som v ríši snov.

Päť minút úvah, čo je toto za blbosť…

V tom mi pinkne ďalšia správa: „Už viem, prečo také číslo ukazuje, však to mi váži na LIBRY!!!“

Matka Zem!! Ja som už chvíľu naozaj začínala rozmýšľať, či nenastala nejaká chyba v matrixe!

Tak sme sa kvalitne od srdca zasmiali a moja prvá reakcia bola tá, že sa zdá, že tu máme voľné pokračovanie článku o tom, ako si zo mňa váha vystrelila. 🙂

Kliknite pre pridanie komentára

Napíšte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Viac v Ženský kútik