aug 23, 3 roky ago

Opasok Axclusive pre akčných ľudí

http://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2016/08/IMG_0188-e1471964427317.jpghttp://www.brosport.sk/wp-content/uploads/2016/08/IMG_0188-e1471964427317.jpgOpasok Axclusive pre akčných ľudí

Keď som prednedávnom dostal príležitosť otestovať tento nový výrobok, povedal som si prečo nie. Určite túto voľbu neľutujem, je to parádna praktická vecička.

Nejaký čas som ho mal u seba a testoval ho, následne som opasok potom požičal dobrému kamarátovi Frantovi do Česka, kde ho mal aj on možnosť vyskúšať. Obaja sme totiž športoví a fitness nadšenci. Jeho názor na opasok je síce krátky, no o to údernejší. Ako sa hovorí, malá hrudka, ale samý syr:

„Je to skvělá věc. Naložil jsem ho 2 mobily, klíčema, zapalovačem a kartou. Po několika málo minutách jsem o opasku už ani nevěděl a věci v tom perfektně drželi při chůzi i běhu. Takže bych to využil jak při sportování, tak při turistice. Materiál opasku je příjemný a vzdušný. Posílám nějaké ilustrační foto. Pod tričkem opasek není ani vidět, proto ho mám kvůli focení na tričku.“

Axclusive 2 - BROsport.sk

Je to naozaj neobyčajný výrobok určený pre všetkých. Ako spomínal aj Franta, použitý materiál je tak prispôsobivý, že aj keď máte v opasku napríklad mobil, či kľúče, pod tričkom si ho len málokto všimne.

Testovali sme ho v posilňovni, na lesnej túre a aj pri behaní. Myslím si ale, že tento opasok znesie oveľa viac. Vidím mnohé alternatívne využitia, napríklad na odloženie osobných vecí pri návštevách veľkých miest počas dovolenky. Ďalej taktiež predstavuje bezpečné útočisko pre váš smartfón a doklady počas koncertov, či divokých diskotékach. Tu sa práve prejaví výhoda, ktorú som spomínal vyššie.

Dá sa na neho veľmi rýchlo zvyknúť a možno sa budem opakovať, no fakt, že vám naložený opasok vôbec nehŕka a neprekáža, je obrovské plus. Rovnako je podľa môjho názoru primeraná aj cena. Tá sa pohybuje niekde okolo 20eur. Ak vás tento multifunkčný opasok zaujal, klikajte na stránku Axclusive a dozviete sa ešte viac. Neoľutujete:)

Axclusive 3 - BROsport.sk

Samuel Biroš

Administrátor vo BROsport.sk
23r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Šport je niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.
Samuel Biroš

Najnovšie články od Samuel Biroš (zobraziť všetky)

Samuel Biroš

Samuel Biroš

23r., študujem na Technickej univerzite v Košiciach. Šport je niečo, čo ma vystihuje a napĺňa, je to životný štýl.

Zdieľať "Opasok Axclusive pre akčných ľudí" cez

More in Ostatné športy
18:18, 5 hodín ago

Hokejbalové MS na vlastnej koži

Hokejbal som včera sledoval naživo vôbec po prvýkrát. A musím povedať, že to bolo zaujímavejšie, než som čakal. V Košiciach v týchto dňoch vrcholí svetový šampionát v hokejbale, a ak si myslíte, že to je v meste cítiť podobne, ako pri klasickom hokej…

Read   Comments are off
15:39, 5 dní ago

Štefánik TRAIL – Let’s do this!

6.novembra 1915, Pplk. Milan Rastislav Štefánik na ústupe pred nepriateľom poškodí lietadlo a vážne sa zraní. Lietadlo musí zapáliť. S mechanikom Michaelom Bourdonom sa dávajú na viac ako 120 kilometrový pochod srbskými horami do Kosovskej Mitrovice….

Read   Comments are off
16:54, 1 týždeň ago

Keď žena muškári

Členka Slovenského rybárskeho zväzu – miestnej organizácie v Bardejove a študentka Gymnázia Leonarda Stöckela v Bardejove. 17-ročná rybárka, ktorá sa aktívne venuje rybolovu, hlavne muškáreniu. Grétka Kolcunová. Krásna žena a nemé ryby? Každý kto ma …

Read   Comments are off